2010 Bursa Tarım Fuarına Katıldık

6-10 Ekim 2010 tarihleri arasında Tüyap fuar alanında gerçekleşen Bursa Tarım Fuarı’na tüm marka ve ürünlerimiz ile katıldık. Şirket olarak katıldığımız ilk fuar olması nedeniyle bizler için önemi farklı olan fuarda, ürün serimizi değerli ziyaretçilere tanıttık. Dünya genelinde yüzbinlerce kullanıcısı bulunan ve yüksek Alman mühendisliği ile imal edilen WOLF-Garten ile MTD markalarımızı Türkiye’deki kullanıcılar ile kavuşturarak onların beğenisine sunduk.

Bahçe makineleri konusunda 1932 senesinden beri faaliyet gösteren MTD markamız yenilikçi ve sürekli güncellenen ürün yelpazesi sayesinde bahçenizde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanı size sunmakta. Ayrıca yine distribütörlüğünü gerçekleştirdiğimiz ve Bursa Tarım Fuarı’nda kullanıcıların beğenisine sunduğumuz WOLF-Garten markamızda da yüksek kalite ve standartlarda üretilen ürün gruplarını ziyaretçilerimizin incelme fırsatı oldu. Sares olarak gerek hobi bahçe kullanıcılarının gerekse köylü ve çiftçimizin ihtiyaç duyabileceği tüm ürün gruplarını sergilediğimiz Bursa Tarım Fuarı’nda Launtop markamız ile jeneratör ve motopomp ürünlerimizi de sergileme şansımız oldu.

Oldukça olumlu bir havada geçen fuarda standımız ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılandı. Türkiye’deki hobi bahçesi Avrasya’nın en büyük tarım fuarı olma özelliğindeki BurTarım 2010 Fuarı’nda büyük ilgi gören standımızda fuar süresince ziyaretçilere ürün ve markalarımız hakkında bilgiler verildi. Sares olarak Türk çiftçisine göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.