2011 Bursa Tarım Fuarı’na Katıldık

14-18 Eylül 2011 tarihleri arasında Tüyap fuar alanında düzenlenen 2011 Bursa Tarım Fuarı’na tüm ürün ve markalarımız ile katıldık. 2010 yılında ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan standımız, 2011 yılında da aynı yerinde ziyaretçileri ağırladı.

Özellikle zeytin tarımı konusunda önemli bir fuar olan Bursa Tarım Fuarı’nda, Türkiye distribütörlük anlaşması yapılan ünlü İtalyan zeytin hasat makinesi üreticisi Minelli‘nin ürünleri görücüye çıktı. Bursa ve çevre illerin önemli bir zeytin üretim bölgesi olmasından ötürü, lansmanı Bursa Tarım Fuarı’nda gerçekleştirilen Minelli zeytin hasat makineleri, tüm zeytin üreticilerinin büyük beğenisini topladı. Teknolojik ve güçlü elektrik motorları ile çalışan Minelli zeytin hasat makineleri, gücünü sırt tipi aküden veya standart akülerden alarak, hareket özgürlüğü ve kullanım kolaylığı sağlamakta. Patentli hareket mekanizmaları sayesinde en kısa sürede en fazla zeytini döken, aynı zamanda filizlere en az zarar veren yegane ürünler olarak rakiplerinden sıyrılıyor. Minelli zeytin hasat makinelerinin en dikkat çeken özelliklerinden bir tanesi olarak mükemmel ağırlık dengesidir. Rakiplerinin aksine sırığın alt bölümünde konumlandırılan motoru sayesinde, Minelli zeytin hasat makinelerinin ağırlığının %50’si kafa bölümünde, %50’si motor bölümündedir. Bu sayede ürün, en uzun halinde bile, ideal bir ağırlık dengesine sahiptir ve kolay idare edilebilmektedir. Minelli markası ve ürünleri hakkında detaylı bilgi edinmek için Minelli‘nin resmi web sitesini (www.minellitr.com) ziyaret edebilirsiniz

Ek olarak, Bursa Tarım Fuarı’nda tanıtılan başka bir yenilik olarak güncellenmiş Secho motorlu testere serisini gösterebiliriz. Secho ZM 4100 modeli ile sektöre hızlı bir giriş yapan ürünümüz, kullanıcılarımızın ihtiyaçlarına göre geliştirildi. Daha uzun kesme kılavuzuna sahip olan Secho 4100 sayesinde kullanıcılarımız daha kalın kesimler yapabilecekler. Secho 4100’e ek olarak motorlu testere serisine eklenen modeller; 3100T, 5100 ve 6100 modelleridir. Üstten tutmalı, budama testeresi 3100T, özellikle meyve budamacılığında büyük ölçüde kullanım alanı bulacaktır. Orta segmente hitap eden 5100 modeli, dekompresyon gibi rakiplerinde bulunmayan özellikleri ile öne çıkıyor. 6100 modeli ise, üst segmentte, profesyonellerin ihtiyacına cevap verecek şekilde üretilip, Türk kullanıcısının beğenisine sunulmaktadır.

Bursa Tarım Fuarı’nda ziyaretçilerin beğenisine sunduğumuz başka bir markamız ise Powerbox‘dı. Powerbox artık kullanıcılara yüksek kaliteli, taşınabilir dizel ve benzinli jeneratörleri sunacak. %100 bakır sargı ve otomatik voltaj düzenleyici (AVR) gibi özellikleri tüm modellerinde standart olarak sunan Powerbox, fuar süresince ziyaretçilerin yoğun ilgisini topladı.

Fuarın en fazla ilgi gören markalarından bir tanesi şüphesiz, WOLF-Garten markasıydı. Alman WOLF-Garten, 1927 yılından bugüne çiftçiler ve bahçeciler için özel ürünler üretmektedir. Tüm ürünler içerisinde en yoğun ilgi gören ürün grubundan bir tanesi de budama aletleriydi. Özel teflon kaplamaları sayesinde ağaçlar arası hastalık taşımayan ve yapışmayan özel bıçakları ve atma-çıkma yapmayan gizli yay mekanizmaları sayesinde WOLF-Garten budama aletleri öne çıkıyor.

Sares olarak tüm ziyaretçilere göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.