2012 Konya Tarım Fuarı’na Katıldık

14-18 Mart 2012 tarihleri arasında Konya Tüyap fuar alanında düzenlenen 2012 Konya Tarım Fuarı’na güncel ürünlerimiz ile katıldık. Türkiye’nin en büyük tarım fuarı olma konusunda emin adımlarla ilerleyen Konya Tarım fuarı, her geçen yıl artan katılımcı ve ziyaretçi sayısı ile göz doldurmakta. Sektörde bu denli önemli bir yeri olan fuarda, tüm markalarımızı iddialı bir sunum ile sergileme fırsatı bulduk ve ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştık.

Secho markası, tüm fuarlarımızda olduğu gibi markalarımız arasından en geniş sunum alanını kaplayan markalarımızın başında geliyor. Yeni Secho motorlu tırpanların ilk defa sergilendiği fuarda, kullanıcıların beğenileri ile karşılaştık. Secho 5500S ve Secho 5500B olmak üzere iki modeli bulunan motorlu tırpanlarımızın gelişmiş özellikleri göz dolduruyor.  Ağır hizmet tipi şanzıman kutusu, güçlendirilmiş debriyaj kovanı, Champion® markalı performans bujileri ve yüksek güç üreten motoru gibi özellikleri sayesinde dikkatleri üzerine çekiyor. Normal ve orta eğimli arazilerde kullanıma göre tasarlanmış Secho 5500S motorlu tırpanlar, kutunun içerisinden çıkan konforlu askısı ile birlikte yan tip olarak kullanılmaktadır. Orta ve yüksek eğimli arazilerde daha rahat hareket etmeye imkan veren Secho 5500B motorlu tırpanlar, sırt çantası tipinde tasarlanmıştır ve motor bölümü bu sırt çantasında konumlandırılmıştır.

Motorlu tırpanlarımızın yanı sıra Secho ürün serisinde dikkat çeken bir diğer yeni ürünümüz, Secho burgu makineleridir. 10 cm’den 30 cm’ye kadar farklı burgu uçları ile kullanılabilen Secho DX5500 burgu makineleri, dayanıklı şanzıman kutusu ve titreşim azaltma sistemleri ile öne çıkıyor.

Konya Tarım Fuarı’nda tanıtımını yaptığımız ve dikkat çeken bir diğer ürünümüz, Secho SLP 600 çit budama makinemiz oldu. Yoğun olarak süs çitlerine şekil vermek için kullanılan çit budama makineleri, ülkemizde kendilerine çay bitkilerinin budanması için de kullanım alanı bulmaktadır. Secho SLP 600, çift taraflı ve 60 cm uzunlukta bıçak yapısı ile profesyonel kullanıcıların beğenisini toplamıştır. Secho markası ve ürünleri hakkında detaylı bilgi edinmek için resmi web sitesini (www.secho.com.tr) ziyaret edebilirsiniz

Distribütörü olduğumuz MTD markasının çim biçme makinelerini sergilediğimiz fuarda, ziyaretçilere MTD markası ve ürünleri hakkında bilgi verdik. Dünyanın en büyük çim biçme makinesi ve traktörü üreticilerinden olan MTD, üstün özellikleri, rekabetçi fiyatlarla kullanıcılara sunmasıyla tanınıyor. MTD serisi, çim biçme makineleri dışında üfleme makineleri ve dal parçalama makineleri gibi birçok ürüne ev sahipliği yapıyor.

Sares olarak tüm ziyaretçilere göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.