2013 Sares Bayi Toplantısını Düzenledik

21 Şubat 2013 ile 24 Şubat 2013 tarihleri arasında, ülkemizin dört bir yanında distribütörlüğünü ve ithalatını gerçekleştirmiş olduğumuz markalarımızı son kullanıcılara ulaştıran değerli bayilerimizle Antalya Limak Lara Hotel’de keyifli ve eğlenceli bir bayii toplantısı organize ettik.

Sares olarak sektöre öncülük etmeyi hedeflediğimiz için Türkiye’de bir ilk gerçekleştirerek % 100 yerli malı üretimi olan Secho marka motorlu tırpanlarımızı bayilerimizin beğenisine sunduk.  Üretimini Sares Üretim Üssü‘nde yaptığımız yerli malı Secho markalı tırpanlarımız, son teknolojiye sahip üretim ekipmanları ve Sares mühendislik ekibi tarafından üretilmektedir. Dünyanın en ünlü komponentlerini kullanarak geliştirdiğimiz motorlu tırpanlarımız, hafif yapıları, güçlü ve sağlam motorları sayesinde en zor işlerin altından kalkabilecek dayanıklılıktadır. Keyifli geçen toplantımızda bayilerimize yerli malı Secho motorlu tırpanlarımızın diğer markalardan üstün kılan farklılıkları konusunda bilgiler sunduk.

Marka ve ürünlerimiz konusunda verdiğimiz sunum sonrası Sares olarak Satış Birincisi,  Satış İkincisi, Satış Üçüncüsü, En İyi Çıkış Yapan Bayii ve En İyi Showroom dallarında bayilerimize hazırladığımız plaketleri sunarak kendilerini tebrik ettik.

İş ve eğlenceyi bir arada sürdürdüğümüz toplantımızda düzenlediğimiz tavla turnuvası sonrasında dereceye giren bayilerimize hediyelerimizi sunarak organize etmiş olduğumuz paintball eğlencesinde tüm bayilerimizin güzel zamanlar geçirmesini sağladık.

Sares olarak bu keyifli ve verimli toplantıda bizleri yalnız bırakmayan tüm değerli bayilerimize sonsuz şükranlarımızı sunuyoruz.