2013 Konya Tarım Fuarı’na Katıldık

13-17 Mart 2013 tarihleri arasında Konya Tarım Fuarı’ına katıldık. Distribütörlüğünü gerçekleştirdiğimiz her biri kendi alanında dünya markası olan Alman MTD ve WOLF-Garten markalı ürünlerimiz ve ülkemizde onbinlerce kullanıcısı olan Secho markamıza ait ürünlerimizle katıldığımız fuarda tüm gözler Sares standları üzerindeydi.

Ülkemiz kullanıcısına başarısını kanıtlamış olan Secho markalı tırpanlarımız yine ziyaretçilerimizin ilgi odağı olmaya devam etti. Kullanılan kaliteli komponentler sayesinde kaliteden ödün vermeyen diğer Secho markalı ürünler gibi Secho markalı tırpanlarımız 2.6 beygir güce sahip yüksek performanslı motoru ile rakip tanımamakta.

Üstün Alman mühendisliği ile üretilen WOLF-Garten ve MTD markalı ürünlerimizi de sergilediğimiz Konya Tarım Fuar’ında en küçük bahçeler için üretilen elektrikli çim biçme makinesinden en büyük araziler için üretilen çim biçme traktörlerine varana kadar bir çok ürünümüzü kullanıcıların beğenisine sunduk.

Fuar boyunca standlarımızı ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgi edinen tüm ziyaretçilerimize Sares ailesi olarak teşekkür ederiz.