2014 Konya Tarım Fuarı’na Katıldık

27-31 Mayıs 2014 tarihleri arasında Konya Tarım Fuarı’ına katıldık. Distribütörlüğünü gerçekleştirdiğimiz her biri kendi alanında dünya markası olan Alman MTD ve WOLF-Garten markalı ürünlerimiz ve ülkemizde onbinlerce kullanıcısı olan Secho markamıza ait ürünlerimizle katıldığımız fuarda tüm gözler Sares standları üzerindeydi.

Devrimsel özellikleri ile fuara damga vuran Secho çayır biçme makineleri köylü ve çiftçimiz tarafında ilgi ile karşılanarak sipariş talepleri aldık. 6,5 beygir ile 12 beygir arası değişen Secho çayır biçme makineleri fiğ, korunga, yonca biçmek için özel tasarlanmış performanslı motorlara sahip makinelerdir.

Üstün Alman mühendisliği ile üretilen WOLF-Garten ve MTD markalı ürünlerimizi de sergilediğimiz Konya Tarım Fuar’ında en küçük bahçeler için üretilen elektirikli çim biçme makinesinden en büyük araziler için üretilen çim biçme traktörlerine varana kadar bir çok ürünümüzü kullanıcıların beğenisine sunduk.

Fuar boyunca standlarımızı ziyaret ederek ürünlerimiz hakkında bilgi edinen tüm ziyaretçilerimize Sares ailesi olarak teşekkür ederiz.