2015 Konya Tarım Fuarı’na Katıldık

24-28 Mart 2015 tarihleri arasında Konya Tarım Fuarı’na katılarak ziyaretçilerimize güncel ürünlerimizi tanıttık. Geçmiş senelerde olduğu gibi yine yüksek katılımcı sayısına sahip olan Konya Tarım Fuarı’nda temsil ettiğimiz tüm markaları sergileyerek ziyaretçilerimize ürünlerimiz konusunda detaylı bilgiler verdik.

Ülkemizdeki motorlu tırpan ve motorlu testere kullanıcılarının özellikle yakından tanıdığı Secho markamıza ait çayır biçme makinelerimiz ile fuar ziyaretçilerinin gözleri Secho standı üzerindeydi. Secho çayır biçme makineleri yonca, fiğ, korunga gibi otları zamandan tasarruf ederek rahatça biçebilmeniz için yüksek teknoloji ile üretilmiş makinelerdir. Avrupa’ da imal edilen Secho çayır biçme makinelerimiz fındık bahçeleri temizliği gibi traktörlerin giremediği alanlarda tercih edilmekle beraber traktörlerin büyük geldiği arazilerde de tercih edilebilir. 6,5 beygir ile 12 beygir arasında değişen Secho tamburlu çayır biçme makineleri ekstradan alınacak oturağı ile yorulmadan çayırlarınızı biçebilirsiniz.

Ülkemiz kullanıcısına başarısını kanıtlamış olan Secho markalı tırpanlarımız yine ziyaretçilerimizin ilgi odağı olmaya devam etti. Kullanılan kaliteli komponentler sayesinde kaliteden ödün vermeyen diğer Secho markalı ürünler gibi Secho markalı tırpanlarımız 2.6 beygir güce sahip yüksek performanslı motoru ile rakip tanımamakta.

2009 senesinden beri distribütörlüğünü gerçekleştirdiğimiz Alman WOLF-Garten ve MTD markalı yeni ürünlerimizi kullanıcıların beğenilerine sunarak ürünlerimiz hakkında detaylı bilgiler aktardık. Yüksek Alman mühendisliği ile imal edilen WOLF-Garten ve MTD ürünleri dünya genelinde yüz binlerce kullanıcıya sahiptir.

Sares olarak bu fuarda standlarımızı ziyaret eden, bizimle ürünlerimiz ve markalarımız hakkında etkilişime geçen tüm ziyaretçilere göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkürlerimizi sunuyoruz.