Macaristan, Budapeşte Gezisini Düzenledik

25-28 Kasım 2010 tarihleri arasında değerli bayilerimizle birlikte Budapeşte, Macaristan gezisini düzenledik. Gezide MTD’nin önemli bir üretim üssü olan Nemesvamos fabrikası ziyaret ederek, üretim aşamalarını gözlemleme fırsatı bulduk. Aynı zamanda MTD Avrupa yetkilileri tarafından şirketin genel bir tanıtım sunumu yapıldı.

Sares olarak kurulduğumuzdan günden beri sektörde bulunan rakiplerimizden farklı olmayı ve onlara öncülük etmeyi kendimize ilke edindik. Bu ilke bağlamında 2010 senesinde uyguladığımız “İş Ortağım” projesi ile bayilerimizle ortak çalışmalar yaparak karşılıklı bir kazan kazan projesini hayata geçirdik. Piyasanın alışık olduğu klasik satış kurallarını yıkarak bayilerimizin daha kazançlı çıkabileceği projeleri onların beğenisine sunduk.

Macaristan seyahatimizde bayilerimizin de iştiraki ile gerçekleştirdiğimiz MTD markamıza ait fabrika gezimizde  son teknolojide ve büyük bir titizlikle üretilen MTD ürünlerini yerinde görerek bu eşsiz üretim anlayışına beraber tanıklık ettik. Bahçe makineleri konusunda uzun yıllardır Türkiye’deki kullanıcıların ilk tercihi olan Alman MTD markası artık Sares çatısı altında ülkemiz kullanıcılarının beğenisine sunulmakta.  1932 senesinde merkezi Cleveland Ohio’da bulunan MTD, “Modern Tool and Die Company” yani “Modern Takım ve Kalıp Firması” olarak kurulan ve dünyanın en büyük motorlu bahçe malzemeleri üreticisi konumunda sayılan MTD geniş ürün yelpazesi ve dayanıklı ürünleriyle bahçenizin vazgeçilmezi olacak.

Ayrıca Budapeşte’nin tarihi ve doğal güzellikleri bayilerimiz tarafından büyük beğeni topladı. Bu güzel gezide bizleri yalnız bırakmayan değerli bayilerimize teşekkür ederiz.