WOLF-Garten Türkiye Distribütörü

80 yıldan uzun bir süredir kırmızı ve sarı mükemmel bahçecilik teknolojisi anlamına geliyor. İlk olarak üretilen WOLF-Garten el aleti olan el çapasından bu yana şirketin kurucusu August Wolf çiftçilerin ve bahçe işleri ile uğraşanların işlerini kolaylaştırmak için devrimsel adımlar attı. Böylelikle WOLF-Garten, Avrupa’nın tarım ve bahçecilik için en geniş ürün yelpazesine sahip en köklü kuruluşu olma yolundaki başarılarla dolu tarihi adımlar atılmaya başlamış oldu.
Kırmızı ve sarı marka ürünlerinin kaliteli özellikleri birçok kalite testinden ve karşılaştırma testinden tüketicilerden tam not alarak onaylanmıştır. Sürekli devam eden yoğun araştırma ve geliştirme çalışmaları birçok inovatif bilgi madeni potansiyeli yaratan WOLF-Garten’in kendi çim araştırma enstitüsüne sahip olmasını sağlamıştır. Bu sayede WOLF-Garten tüm Dünya için geleceği oluşturmaya devam ediyor.

Sares, 2010 yılında başladığı WOLF-Garten Türkiye distribütörlüğünü gururla devam ettirmektedir.

Premium Kalite. 1927’den günümüze.

MADE IN GERMANY

WOLF-Garten 1927’den bugüne kullanıcıların zihninde “Yüksek Kalite” ifadesini çağrıştırıyor. Bunu bir şirket prensibi olarak kabullenen WOLF-Garten, ürettiği ilk üründen, günümüze kadar bu prensibi hep daha üst seviyelere taşımaya çalıştı. Bu durumun en önemli etkenlerinden bir tanesi olarak WOLF-Garten ürünlerinin Alman mühendisler tarafından geliştirilerek, Almanya’da üretilmesini gösterebiliriz. Bu sayede tüm WOLF-Garten ürünleri uzun yıllar boyunca ve sorunsuz bir şekilde kullanılmak için üretilmiştir.

EN GENİŞ ÜRÜN SERİSİ

WOLF-Garten çim biçme makinelerinden, budama makaslarına, çim gübrelerinden, çim biçme traktörlerine kadar uzayan ürün serisi ile tüm ihtiyaçlara yanıt veriyor. Toplamda 500’den fazla ürünü bünyesinde bulunduran WOLF-Garten, bu denli geniş bir ürün serisine sahip olan yegane firma olarak kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu sayede bahçesi ile ilgilenmeyi seven kullanıcılar, her türlü ihtiyaçlarını WOLF-Garten çatısı altında bulabiliyor. Bu sayede tüm ürünlerde aynı kalite seviyesini ve aynı mühendislik tecrübesini belirgin bir şekilde hissediyor.

90 YILLIK TECRÜBE

WOLF-Garten markalı ürünler, 90 yıllık tecrübenin yoğun bir şekilde hissedildiği, üzerinde en ince detayına kadar düşünülmüş ürünlerdir. Bu durum, uzun yıllar boyunca edinilen tecrübelerin etkili bir şekilde kullanılarak, bu özel ürün serisinin oluşturulması ile alakalıdır. Bir WOLF-Garten çim biçme makinesi veya budama makası kullanıcısı ürününü kullanırken, bu tecrübeden faydalanır.

WOLF-GARTEN İLKLERİ

  • 1927 : WOLF-Garten Markalı İlk Ürün

  • 1920 : İlk Fabrikanın (Betzdorf) Kurulması

  • 1923 : Logo Olarak Kurt Kafasının Kullanılmaya Başlanması

  • 1953 : Avrupa’nın İlk Motorlu Çim Biçme Makinesi

  • 1958 : Avrupa’nın İlk Elektrikli Çim Biçme Makinesi

  • 1975 : Dünyanın En Sessiz Çim Biçme Makinesi

  • 2012 : İlk "BluePower" Çevreci Ürünler

  • 2013 : İlk Robotik Çim Biçme Makinesi

  • İlk Elektrikli Çim Biçme Makinesi, 1958

ÜRÜN KATEGORİLERİ

ÜRÜN VİDEOLARI

444 26 60

Size en yakın bayiyi öğrenmek ve diğer sorularınız için çağrı merkezimize, 444 26 60 numarasından ulaşabilirsiniz.

Marka Web Sitesi

WOLF-Garten markasına ait ürünleri detaylı olarak incelemek için markanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bize Mail Atın

Ürün ve markalarımızla ilgili görüş ve sorularınızı bize mail atın, en kısa zamanda size dönüş yapalım.

© Tüm hakları saklıdır. Sares 2016