GÜCÜ HİSSET

Türkiye genelinde 200’ün üzerinde yetkili servis noktasına sahip olan Proyard, en iddialı satış sonrası hizmetini sizlere sunuyor. Eğitimli servisler, bol yedek parça ve 10 yıl yedek parça temin garantisi ile uzun yıllar Proyard motorlu tırpanınızdan memnun kalacaksınız.
Tüm Proyard motorlu tırpanlar, 2 yıl resmi onaylı garanti ile sunulmaktadır. Bu sayede motorlu tırpanınız 2 yıl boyunca tüm fabrika çıkış sorunlarına karşılık ürünleriniz ücretsiz olarak tamir edilir.

Bahçe ve Arazinizde En Büyük Yardımcınız.

Güçlü Motor

Yüksek devirlerde 2.5 beygir güç üreten Proyard motorlu tırpanın gücünü kullanınca hissedecekseniz. Böylece en sık, kalın ve yüksek otlar ile çalılıkları bile rahatlıkla biçebileceksiniz.

Uyumlu

Motorlu tırpanlar her türlü arazide kullanıma uygundur. İster düz, ister eğimli arazilerde kullanıma uygun olan Proyard motorlu tırpanların sırt ve yan tip olmak üzere iki farklı tipi bulunmaktadır. Doğru seçimi yapabilmeniz için düz ve az eğimli arazilerde yan tip motorlu tırpanı, eğimli ve dik arazilerde ise sırt tip motorlu tırpanı seçmelisiniz.

Kullanım Rahatlığı

Geniş ve dayanıklı hava filtresi sayesinde en tozlu ortamlarda dahi sorun yaşamayacaksınız. Dayanıklı çalıştırma mekanizması, rahat taşıma askısı, gaz sabitleme gibi özellikleri ile kullanım rahatlığı ile tanışacaksınız.

Ürünler

Ürün Videoları

© Tüm hakları saklıdır. Sares 2021