Ağrı’da Tamburlu Çayır Biçme Makine Demosu Düzenledik

8 Temmuz 2014 tarihinde Ağrı – Eleşkirt ve Diyadin’de Secho MX 2100 model tamburlu çayır biçme makinemizin demosunu gerçekleştirerek ürünümüz hakkında çiftçilere detaylı bilgiler verdik.

Bölge yapısı itibari ile düz, geniş ve engelsiz çayır alanları Secho MX 2100 çift tamburlu çayır biçme makinasının yüksek performans göstermesine çok uygundu. Makinelerimizi deneme fırsatı bulan etkinliğe katılan çiftçiler, makinemizin performansından çok memnun kaldı. Hali hazırda sıradan çayır biçme makinelerine sahip olan kişilerin de katıldığı etkinlikte, tamburlu çayır biçme makinelerinin sıradan çayır biçme makinelerine göre üstün özellikleri ilk elden ortaya çıkmış oldu. 

Kendisi diğer zıpkalı modelleri de kullanan biri olarak Secho MX2100 çift tamburlu çayır biçme Makinamızı daha seri, kullanımı daha kolay ve temiz biçerek otları sıra yapma özelliği sayesinde makinamızın çok üstün özellikleri ile diğerlerinin çok üzerinde makine olduğunu belirtti.

Fiyat karşılaştırmasında diğer sıradan çayır biçme makinelerine göre ve 14 HP gücüne göre çok uygun olduğunu, bölge halkının da kullanımını gördükçe çok çabuk şekilde adaptasyon sağlayacağını ve bölgede devrimsel bir nitelikte çayır biçme alışkanlıklarının değişeceğini belirttiler.

Secho MX2100 Çift Tamburlu Çayır Biçme Makinamız;

14 HP  dikey milli Amerikan Brigs Motora sahip,

Motor marşlı olup, gece kullanıma uygun ön far sistemine sahip,

Çift tamburu sayesinde 120 cm kesim genişliği sağlıyır.

Önde bulunan tamburlar 2 parçadan oluşmakta, alt tambur gezici ve serbest dönerek makinanın daha rahat hareket etmesini ve kesim yüksekliğini ayarlıyor. Üstteki bıçakların takılı olduğu tambur yüksek devir hızı ve ayarlı kesim açısı sayesinde yüksek performanslı biçimi gerçekleştiriyor.

Değişken hızlı, Hidrostatik şanzımanı sayesinde saatte sıfırdan 10 km hıza kadar istenilen değişken hızda gitmeyi çok rahat sağlıyor. Aynı zamanda makine saatte 5 km hızla geri gitme özelliğine sahip.

Ön kullanıcı gidonu dikey ve Yatay yönde ayarlanabilme özelliğine sahip. 

Secho MX2100 Çayır biçme Makinasının en önemli özelliklerinden biriside Koltuk Takılabiliyor olması; bu sayede makinanın taşınması ve düz arazilerde yüksek hızda biçim sağlama kolaylığı sağlaması çok büyük avantaj.

Üstün özelliklerle donatılmış, üstün performanslı Secho Çayır Biçme makinalarını sizlerin beğenisine sunmaktan SARES olarak gurur duyuyoruz. Memleketimizin en küçük birey taşı olan, büyük emekçi çiftçilerimizin işlerini kolaylaştırmak bizlere mutluluk veriyor. Sizlerde, bizleri tercih etmek isterseniz; Secho çayır biçme makinelerimize seçkin Sares bayilerinden ulaşabilirsiniz.