Bingöl’de Tamburlu Çayır Biçme Makine Demosu Düzenledik

6 – 7 Temmuz 2014 tarihlerinde Bingöl – Karlıova ve Yedisu bölgesinde, Bingöl’e çok yakın fakat Erzurum sınırlarında yer alan Tekman Yaylasında Secho tamburlu çayır biçme makinelerimiz ile demo düzenleyerek çiftçilere ürünlerimizle ilgili bilgiler aktardık.

Bölge arazi şartlarına göre büyük traktörlerin erişemediği, hali hazırda elle veya zıpkalı model makinelerin kullanıldığı bölgedeki çiftçilerimiz, tamburlu çayır biçme makinelerimizi kullanıp test etme imkanı sağladılar.

Zıpkalı (parmaklı) çayır biçme makinalarına göre; daha kolay kullanım kolaylığı, daha temiz biçme özelliği ve çok seri hareket etmesi sayesinde bölge çiftçileri yeni makinelerimizi çok beğendiler.

Çok kısa zamanda çok daha fazla ot biçeceklerini, bu makinalarının kendilerine çok faydalı olacağını dile getirdiler. Özellikle geniş ve düz arazileri için Secho MX 2100 tamburlu çayır biçme makinesinin bölgeleri için çok uygun olduğunu ve her sene haftalarca hatta aylarca süren işlerini birkaç günde bitirebileceklerini belirttiler.

Bizler de Bingöl halkının kıymetli misafirperverliği, bölgenin eşsiz doğa güzellikleri eşliğinde tanıtma fırsatı bulduğumuz Secho MX 2100 ve MX 1800 tamburlu çayır biçme makinelerimizden ötürü çok mutlu olduk. Birkaç sene içerisinde bölgede bir çok Secho tamburlu çayır biçme makinesinin çalışacağından eminiz.

Secho tamburlu çayır biçme makineleri 6,5 HP gücünden – 8,5 HP gücüne kadar tek tamburlu, 14 HP gücünde çift tamburlu bir çok farklı seçeneği ile arazilerin vazgeçilmez makineleri olacak. Secho tamburlu çayır biçme makinelerini, seçkin Sares bayilerinden temin edebilirsiniz.