Bitlis’de Tamburlu Çayır Biçme Makine Demosu Düzenledik

27 Haziran 2014 tarihinde Bitlis ilimizde Secho MX1500 ve Secho MX1800 tamburlu çayır biçme makinelerimizi bölge çiftçilerimiz ile buluşturduk.

Bölge çiftçilerimiz hali hazırda çayır biçme işlemlerini halen, eski usul ‘’orak’’ ile biçim gerçekleştiriyor. Bu zahmetli ve yorucu iş yüksek insan gücü ve zaman alıyor. Bölge çiftçimizin ayağına kadar götürdüğümüz, devrimsel niteliğe sahip Secho tamburlu çayır biçme makinelerimiz büyük bir ilgi ile karşılandı.

Çiftçilerimizin birebir tarlada görüp makinalarımızı bizzat kullanarak biçim yapmaları ve kısa zamanda biçilen yeri görmeleri kendilerinde büyük hayranlık yarattı.

Secho tamburlu çayır biçme makinelerimizin kullanım kolaylığını çok kısa zamanda hatrı sayılır çayır biçtiğini ve biçim temizliğini çok beğendiler. En kısa zamanda Secho tamburlu çayır biçme makinesi temin edeceklerini işlerinin daha önce haftalar hatta aylarca sürdüğünü, Secho Tamburlu çayır biçme makineleri sayesinde birkaç günde işlerini bitirip kendilerine zaman ayırabileceklerini belirttiler.

Bitlis bayimizin de hazır bulunduğu etkinlikte, ürünlerimizi kullanma şansı bulan çiftçiler, Secho tamburlu çayır biçme makinelerinin bölge için çok faydalı makinalar olduğunu, birkaç seneye kadar Bitlis’te her noktada muhakkak Secho tamburlu çayır biçme makinelerinin görüleceğini, belirttiler.

Secho tamburlu çayır biçme makineleri ürün serisi, 6,5 HP gücünden – 8,5 HP gücüne kadar tek tamburlu, 14 HP gücünde de çift tamburlu bir çok farklı seçeneği ile seçkin Sares Bayilerinden temin edebilirsiniz.