Muş’da Tamburlu Çayır Biçme Makine Demosu Düzenledik

4 Temmuz 2014 tarihinde Muş ilimizde Secho MX 2100 tamburlu çayır biçme makinemizin ve Secho MX 1800 tamburlu çayır biçme makinemizin demosunu gerçekleştirdik.

Muş’un yüksek ve geniş yaylalarında, çayır ve yonca biçimi büyük bir emek istiyor. Secho tamburlu çayır biçme makineleri bu konuda bölge çiftçisine çok faydalı olacak nitelikte. Makinelerimizin kullanımı ve kolaylığını gören çiftçilerimiz demo hizmetimizden çok memnun kaldılar. Özellikle sık ve yüksek bitki örtüsünün Secho MX 2100 tamburlu çayır biçme makinesinin kolaylıkla ve seri biçimde üstesinden gelmesi bölge çiftçisinin bu durumdan çok hoşnut kalmasını sağladı. Secho MX 2100 tamburlu çayır biçme makinesinin, geniş Muş ovasında dahi büyük traktörlerin yerine seri olmalarından dolayı kullanılabileceğinden bahseden çiftçiler bunun yanı sıra ciddi miktarda yakıt tasarrufu olacağından bahsettiler.

Secho tamburlu çayır biçme makineleri ürün serisi, 6,5 HP gücünden – 8,5 HP gücüne kadar tek tamburlu, 14 HP gücünde de çift tamburlu bir çok farklı seçeneği ile seçkin Sares Bayilerinden temin edebilirsiniz.