Niğde’de Tamburlu Çayır Biçme Makine Demosu Düzenledik

10 Mayıs 2014 tarihinde Niğde, Kemerhisar ilçesinde Secho çayır biçme makinelerimizin demolarını gerçekleştirerek bölge çiftçilerimizin arazilerinde makinelerimizi test etmelerini sağladık.

Özellikle yonca biçiminde ve elma ağaçlarının altındaki otların biçiminde kullandığımız Secho MX1500 ve MX1800 tamburlu çayır biçme makinelerimiz bölge çiftçimizden tam not aldı.

Secho MX1500 tamburlu çayır biçme makinelerimiz, yonca tarlasında kusursuz biçimi, tek sıra halinde yoncaları dizmesi ve çok seri şekilde kısa zamanda yonca biçimini gerçekleştirmesi özellikleri ile çok beğenildi.

Secho MX1800 tamburlu çayır biçme makinemizin denemesini yaptığımız meyve bahçesinde, elma ağaçlarına sıfır yanaşması, istendiğinde direksiyon gidonunu, kolaylıkla yukarı-aşağı ve sağa-sola çevirme özelliği sayesinde alçak dallara zarar vermeden ve zarar görmeden kolay biçmeyi sağlaması, güçlü motoru sayesinde sık ve yabani otlarda bile zorlanmadan tam performans göstererek kolay biçim sağlaması öne çıkan özelliklerindendi.

Farklı motor seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunduğumuz Secho çayır biçme makinelerimiz gerek yüksek performanslı motorları gerekse dayanıklılığı sayesinde kısa zamanda tüm kullanıcıların ilgi odağı olmayı başardı. Niğde ilimizde ürünlerimizin demosuna katılarak birebir test eden tüm çiftçilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Demo sonunda ürünlerimizin kalitesini ve kullanım kolaylığını görüp, firmamıza da güvenerek ürünlerimizi alıp kullanmaya başlayan kullanıcılara saygılarımızı sunar bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz. Secho tamburlu çayır biçme makinelerimize, seçkin Sares bayilerinden ulaşabilirsiniz